هایپربیرینگ (Hyperbearing.com) با تجربه یک دهه تامین کالای مورد نیاز صنعت، خلاء موجود در خصوص عدم شفافیت اطلاعات و تشکیک در خصوص اصالت کالا را درک کرده و در تلاش است به رفع عارضه‌های مذکور بپردازد.

با توجه به وضعیت خاص کشور و به تبع آن تنگنای اقتصادی صنایع، ما در هایپربیرینگ (Hyperbearing.com) تلاش می‌کنیم تا بیرینگ‌های مرغوب را با قیمتی مناسب برای مصرف‌کننده نهایی تامین نماییم. ما در تامین اقلام، توجه به گرید محصول را از یاد نبرده‌ایم و تلاش می‌کنیم با تمرکز بر تامین محصولات تولید شده در ژاپن و اروپای شرقی که از دوام و طول عمر بالاتری نسبت به سایر محصولات هم‌رده خود برخوردار هستند، از هزینه‌های نگهداشت تجهیزات صنایع بکاهیم.

از نگاه ما در هایپربیرینگ (Hyperbearing.com) مشتری ذینفع اصلی محسوب می‌شود. ما در تلاشیم با ارائه خدمات مشاوره فنی گامی در راستای توانمندسازی دانشی مشتری برداریم و او را یاری کنیم تا با ارتقا دانش فنی، نیاز واقعی خود را به‌روزآوری نموده و آن را برآورده سازد و از این طریق تجربه‌ای جذاب از همکاری بلند مدت با تامین‌کننده را تجربه نماید.

ما در هایپربیرینگ (Hyperbearing.com) به مصرف‌کننده اطمینان می‌دهیم کالای اصل را، بدون واسطه و با حداقل زمان تامین نماییم. بر این اساس مشتری به عنوان ذینفع اصلی ما می‌تواند تا هفت روز پس از خرید، محصولات را مرجوع نماید. این امتیاز برای مشتری یعنی، ما به کیفیت و اصالت محصولات ایمان داریم.

ماموریت ما در هایپربیرینگ (Hyperbearing.com)

هایپربیرینگ شرکتی است چابک و معتبر که به واردات، تامین و توزیع انواع بیرینگ‌های مورد نیاز صنایع در سراسر کشور می‌پردازد و با بهره‌گیری از فرآیندهای ناب خود بدنبال جلب اعتماد و رضایت مشتریان می‌باشد.

 ارزش‌های ما در هایپربیرینگ (Hyperbearing.com)

احترام به مشتری با رعایت اصل صداقت و شفافیت: از ما دروغ نمی‌شنوید.

ایجاد ارزش‌افزوده در همکاری بلند مدت‌: ما دلال نیستیم.

کمک به نگهداشت هرچه بهتر تجهیزات صنایع از طریق تامین قطعات مرغوب و ارتقاء دانش فنی: تجهیزات شما را دارایی خود می‌دانیم.